Den här sajten är bara till för dig som arbetar i hälso- och sjukvården.

  • Annonsera
  • Prenumerera
  • Kontakt
  • E-tidning
  • Lediga jobb
  • Logga in

Kontakt Dagens Medicin Agenda

Dagens Medicin Agenda är sjukvårdens mötesplats för kunskapsutbyte och debatt. Vi arrangerar seminarier, temadagar, frukostmöten, kurser och utbildningar. Välkommen att kontakta oss om du vill få mer information om Dagens Medicin Agenda.

Adress
Dagens Medicin
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Deltagarinformation:
Johanna Andersson, konceptkoordinator
073 - 558 75 67
johanna.andersson@bbm.bonnier.se 

Nils Johansson, marknadskoordinator
0735-58 65 59
nils.johansson@dagensmedicin.se

Utställarinformation:
Annika Östholm, affärsutvecklare
0706-69 79 40,
annika.ostholm@dagensmedicin.se

Christine Granvik
christine.granvik@dagensmedicin.se
070-566 24 47

Information om programinnehåll och övriga frågor:
Ingrid Heath, chef
0701-747633,
ingrid.heath@dagensmedicin.se

Maria Lindkvist, projektledare
0705- 50 16 14,
maria.lindkvist@dagensmedicin.se

Isabelle Beckman, projektledare 
070-455 72 73
isabelle.beckman@dagensmedicin.se

Våra seminarier

Våra utbildningar

Nyheter från startsidan

Senaste numret av Dagens Medicin – här finns det digitalt

VALUPPTAKT

Vilken sjukvårdsfråga borde vara viktigast i valet nästa år?


Nyhetsbrev

Vill du ta del av våra nyhetsbrev?

Klicka här!

Sök i vår databas!

Nyhetsbrev

Vill du ta del av våra nyhetsbrev?

Klicka här!

Våra utbildningar